Property Sale
Sale
$445,000
To:
Sq Ft1,248DeedBook 20180, Page 29980
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,127 | +3.1% |
| 2024 | $10,790 | +2.5% |
| 2023 | $10,526 | +1.9% |
| 2022 | $10,331 | -1.1% |
To:
Year Built: 1949
28 W Hobart Gap Rd
Residential
18 Concord Dr
Residential
7 Village Drive
Residential
40 Midway Dr
Residential
13 Winchester Road
Residential