Property Sale
Sale
$605,000
To:
Sq Ft2,203DeedBook 20230, Page 60909
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,929 | +3.1% |
| 2024 | $11,568 | +2.5% |
| 2023 | $11,285 | +1.9% |
| 2022 | $11,076 | -4.7% |
To:
Year Built: 2001
204 Turlington Court
Residential
103 Kensington Lane
Residential
127 Turlington Court
Residential
717 Regal Boulevard
Residential
404 Kensington Lane
Residential