Property Sale
SaleMulti
$500,000
DeedBook 6052, Page 550
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2009 | $15,271 | +9.6% |
| 2008 | $13,936 | +5.3% |
| 2007 | $13,234 | +3.7% |
| 2006 | $12,766 | +5.1% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.