Property Sale
Sale
$122,799
To:
DeedBook 12396, Page 3704
To:
Newark, NJ 07114
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,298 | +2.0% |
| 2024 | $6,174 | -0.2% |
| 2023 | $6,184 | -1.7% |
| 2022 | $6,293 | +1.0% |
To:
151-53 Thomas St
Industrial
331-333 Jefferson St
Industrial
225-229 Parkhurst St
Industrial
152-160 Tichenor St
Industrial
50-54 Avenue C
Industrial