Property Built
Built
Year Built: 1907
Year Built: 1907
Newark, NJ 07107
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,043 | +2.0% |
| 2024 | $4,943 | -0.2% |
| 2023 | $4,951 | -1.7% |
| 2022 | $5,039 | +1.0% |
Year Built: 1907
94 S 7th St
Residential
298 1/2 N 5th St
Residential
227 4th St
Residential
423 S 14th St
Residential
75 Cutler St
Residential