Property Sale
Sale
$32,500
DeedBook 4322, Page 1018
To:
Year Built: 1923
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,275 | +2.0% |
| 2024 | $8,112 | -0.2% |
| 2023 | $8,125 | -1.7% |
| 2022 | $8,269 | +1.0% |
To:
Year Built: 1923
35 Nichols St
Residential
329 New York Ave
Residential
270-272 Van Buren St
Residential
77 Kossuth St
Residential
8 Mcwhorter St
Residential