Property Sale
Sale
$2,575,000
DeedBook 20200, Page 56092Recorded6/16/2020
From:
To:
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $49,192 | -72.5% |
| 2024 | $178,944 | +477.2% |
| 2023 | $31,000 | -1.7% |
| 2022 | $31,548 | +1.0% |
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.