Property Built
Built
Year Built: 1990
Year Built: 1990
Newark, NJ 07103
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,857 | +2.1% |
| 2024 | $4,757 | -0.2% |
| 2023 | $4,765 | -1.8% |
| 2022 | $4,853 | +0.0% |
Year Built: 1990
5 Howard Ct
Residential
23 Boston Ct
Residential
7 Rutgers Dr
Residential
36 Vaughan Dr
Residential
19 Rider Ct
Residential