Property Sale
Sale
$11,000
To:
DeedBook 4533, Page 943
To:
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,014 | +2.0% |
| 2024 | $12,757 | -0.2% |
| 2023 | $12,778 | -1.7% |
| 2022 | $13,004 | +1.0% |
To: