Property Sale
Sale
$35,000
To:
DeedBook 5690, Page 15
To:
Newark, NJ 07114
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,289 | +2.0% |
| 2024 | $1,264 | -0.2% |
| 2023 | $1,266 | -1.7% |
| 2022 | $1,288 | +1.0% |
To:
174 Sherman Ave
Commercial
162 Sherman Ave
Commercial
164-166 Sherman Ave
Commercial
18- Elizabeth Ave
Commercial
18 Elizabeth Ave
Commercial