Property Sale
Sale
$133,500
To:
Sq Ft1,698DeedBook 5818, Page 933
To:
Year Built: 1897
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,720 | +2.0% |
| 2024 | $5,607 | -0.2% |
| 2023 | $5,616 | -1.7% |
| 2022 | $5,715 | +1.0% |
To:
Year Built: 1897
25 St Paul Ave
Residential
73-75 Kenmore Ave
Residential
350-352 Sandford Ave
Residential
11 S Munn Ave
Residential
35-37 Montrose St
Residential