Property Sale
Sale
$146,000
To:
Sq Ft4,974DeedBook 5575, Page 662
To:
Year Built: 1966
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,504 | +2.0% |
| 2024 | $8,336 | -0.2% |
| 2023 | $8,349 | -1.7% |
| 2022 | $8,497 | +1.0% |
To:
Year Built: 1966
235-237 Eastern Pkwy
Residential
442 Kerrigan Blvd
Residential
54-56 Montrose St
Residential
109-111 Norman Rd
Residential
58-60 Montrose St
Residential