Property Sale
Sale
$263,000
To:
Sq Ft1,465DeedBook 6302, Page 949
To:
Year Built: 1988
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,948 | +2.0% |
| 2024 | $4,850 | -0.2% |
| 2023 | $4,858 | -1.7% |
| 2022 | $4,944 | +0.0% |
To:
Year Built: 1988
363-377 Mt Prospect Ave
Residential
363-377 Mt Prospect Ave
Residential
363-377 Mt Prospect Ave
Residential
363-377 Mt Prospect Ave
Residential
468-470 Mt Prospect Ave
Residential