Property Sale
Sale
$625,000
To:
Sq Ft1,596DeedBook 20250, Page 30275
To:
Year Built: 1886
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,195 | +4.9% |
| 2024 | $11,625 | +15.7% |
| 2023 | $10,046 | +3.1% |
| 2022 | $9,745 | +5.5% |
To:
Year Built: 1886
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.