Property Sale
Sale
$165,000
To:
Sq Ft1,490DeedBook 5011, Page 280
To:
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,026 | +1.9% |
| 2024 | $10,824 | +5.6% |
| 2023 | $10,249 | +1.6% |
| 2022 | $10,085 | +3.0% |
To:
Year Built: 1927
44 Mississippi Avenue
Residential
68 Valley Way
Residential
50 Mississippi Avenue
Residential
41 Ridgehurst Road
Residential
11 Prospect Place
Residential