Property Sale
Sale
$385,000
To:
Sq Ft1,309DeedBook 20220, Page 53935
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,043 | +1.9% |
| 2024 | $11,821 | — |
To:
Year Built: 1992
52 Buchanan Court
Residential
36 Buchanan Court
Residential
28 Buchanan Court
Residential
44 Buchanan Court
Residential
48 Buchanan Court
Residential