Property Sale
Sale
$405,000
To:
Sq Ft1,309DeedBook 20230, Page 31836
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,476 | +1.9% |
| 2024 | $11,265 | — |
To:
Year Built: 1992
12 Buchanan Court
Residential
36 Buchanan Court
Residential
28 Buchanan Court
Residential
44 Buchanan Court
Residential
48 Buchanan Court
Residential