Skip to content

1831 Delsea DrWoodbury, NJ 08096

Church/Charitable
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$170,000
Last Sale Date
Sep 30, 2025

Property Information

Block233
Lot35
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page21

Building Details

Building Class---
Description1SS
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$38,800
15%
Improvement Value:$221,000
85%
Total Assessment$259,800

Sale
$170,000
DeedBook 7251, Page 9Recorded10/13/2025