Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,895 | +3.5% |
| 2024 | $5,698 | +2.3% |
| 2023 | $5,571 | +1.2% |
| 2022 | $5,504 | +2.0% |
Year Built: 1900
1940 Rosemore Ave
Residential
134 Crestview Dr
Residential
1850 Bellevue Ave
Residential
256 Sickle Ln
Residential
112 Crestview Dr
Residential