Skip to content

First Ave(Block 324 Lot 7)Woodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Oct 4, 2016

Property Information

Block324
Lot7
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page26

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.18

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$34,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$34,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2018$1,050+3.2%
2017$1,017+2.7%
2016$991+2.4%
2015$968+5.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5540, Page 107