Property Sale
Sale
$270,000
Sq Ft1,711DeedBook 6732, Page 252Recorded8/19/2022
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,779 | +3.3% |
| 2024 | $7,530 | +2.2% |
| 2023 | $7,369 | +1.2% |
| 2022 | $7,285 | +1.9% |
Year Built: 1967
477 Park Ave
Residential
734 Central Ave
Residential
248 Windsor Ln
Residential
1104 Evelyn Dr
Residential
242 Marion Ave
Residential