Skip to content

1360-1340 Tanyard RdSewell, NJ 08080

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block417
Lot3
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page47

Building Details

Building Class---
Description2SB SCHOOL
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage32.64

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,916,800
8%
Improvement Value:$48,057,700
92%
Total Assessment$51,974,500

Sale
$0