Property Sale
Sale
$40,000
DeedBook 4855, Page 205
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,198 | +3.3% |
| 2024 | $2,127 | +2.2% |
| 2023 | $2,082 | +1.2% |
| 2022 | $2,058 | +1.9% |
Year Built: 1973
806 Winding Way
Residential
606 Winding Way
Residential
106 Winding Way
Residential
412 Winding Way
Residential
206 Winding Way
Residential