Property Sale
Sale
$126,000
From:
To:
Sq Ft912DeedBook 6024, Page 103Recorded1/25/2019
From:
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,130 | +3.3% |
| 2024 | $3,997 | +2.2% |
| 2023 | $3,912 | +1.2% |
| 2022 | $3,867 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1954
125 Peterson Blvd
Residential
421 Braun Ct
Residential
114 Hannold Blvd
Residential
144 Peterson Blvd
Residential
101 Hannold Blvd
Residential