Skip to content

211 Katherine AveWestville, NJ 08093

Built 1961

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block47
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page6

Building Details

Building Class16
Description1SF
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,164
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$40,800
36%
Improvement Value:$71,100
64%
Total Assessment$111,900

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1961