Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,503 | +3.3% |
| 2024 | $5,326 | +2.2% |
| 2023 | $5,213 | +1.2% |
| 2022 | $5,153 | +1.9% |
Year Built: 1956
501 Muhlenberg Ave
Residential
454 Dickinson Rd
Residential
434 Dickinson Rd
Residential
535 Allegheny Rd
Residential
361 Villanova Ct
Residential