Property Sale
Sale
$238,000
DeedBook 4227, Page 88
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,940 | +3.3% |
| 2024 | $5,750 | +2.2% |
| 2023 | $5,627 | +1.2% |
| 2022 | $5,563 | +1.9% |
Year Built: 1975
720 Leslie Ave
Residential
733 Glenside Dr
Residential
634 Urian Ave
Residential
752 Leslie Ave
Residential
341 Lynn Ave
Residential