Property Sale
Sale
$79,000
DeedBook 3056, Page 234
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,539 | +3.3% |
| 2024 | $5,361 | -2.2% |
| 2023 | $5,485 | +1.2% |
| 2022 | $5,422 | +1.9% |
Year Built: 1958
713 Dartmouth Dr
Residential
217 Rice Ave
Residential
723 Dartmouth Dr
Residential
224 Ogden Rd
Residential
223 Syracuse Ave
Residential