Skip to content

Delsea Dr(Block 638 Lot 10)Woodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Mar 29, 1993

Property Information

Block638
Lot10
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page21.4

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.72

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$133,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$133,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,793+3.3%
2024$4,639+2.2%
2023$4,540+1.2%
2022$4,488+1.9%
Property History

No events match the selected filters.