Skip to content

746 Tanyard RdWoodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 17, 2024

Property Information

Block84
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page8.2

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
ZoningR1
Sq Footage2,472
Acreage1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$46,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$46,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,649+3.3%
2024$1,596+2.2%
2023$1,562+1.2%
2022$1,544+1.9%
Property History

No events match the selected filters.