Property Sale
Sale
$255,000
DeedBook 4458, Page 189
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,808 | +5.8% |
| 2024 | $6,437 | +1.0% |
| 2023 | $6,372 | -1.4% |
| 2022 | $6,464 | -0.1% |
Year Built: 1960
33 Brandt Ave
Residential
340 Harmony Rd
Residential
31 Harmony Rd
Residential
253 Ulmer Ave
Residential
94 Swedesboro Rd
Residential