Skip to content

708 Columbia BlvdNational Park, NJ 08063

Last Sale Date
Sep 2, 2022

Property Information

Block65
Lot18
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityNational Park Boro
Tax Map Page03

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.08

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$17,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$851+1.6%
2024$838+4.3%
2023$803-0.3%
2022$806+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0