Skip to content

200 Columbia BlvdNational Park, NJ 08063

Built 1920

Last Sale Date
Dec 17, 2069

Property Information

Block9
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityNational Park Boro
Tax Map Page0001

Building Details

Building Class---
Description2SF
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.29

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$49,000
17%
Improvement Value:$233,300
83%
Total Assessment$282,300

Sale
$0
DeedBook 1207, Page 383

Property Built

Built

Year Built: 1920