Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
401 Billings AvePaulsboro, NJ 08066
Church/Charitable
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 12, 2007
Property Information
Block14
Lot14
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityPaulsboro Boro
Tax Map Page5
Building Details
Building Class---
Description1SB
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.16
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$28,900
17%
Improvement Value:$141,900
83%
Total Assessment$170,800
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.