Property Sale
Sale
$562,500
DeedBook 4526, Page 25
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,232 | +2.9% |
| 2024 | $4,113 | +4.7% |
| 2023 | $3,927 | +1.5% |
| 2022 | $3,868 | -8.8% |
860 Rte 168 Suite 106
Commercial
860 Rte 168 Suite 100
Commercial
860 Rte 168 Suite 107
Commercial
860 Rte 168 Suite 103
Commercial
900 Rte 168 Suite D2
Commercial