Property Sale
Sale
$175,000
From:
To:
Sq Ft1,200DeedBook 6350, Page 221Recorded10/8/2020
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,407 | +2.9% |
| 2024 | $6,227 | +4.7% |
| 2023 | $5,946 | +6.1% |
| 2022 | $5,606 | +11.7% |
From:
To:
Year Built: 1959
809 Coach Rd
Residential
923 Acadia Dr
Residential
905 Plymouth Pl
Residential
510 Jefferson Dr
Residential
305 Pine St
Residential