Property Sale
Sale
$204,000
DeedBook 3976, Page 120
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,635 | +2.9% |
| 2024 | $7,420 | +4.7% |
| 2023 | $7,086 | +1.5% |
| 2022 | $6,978 | +4.7% |
Year Built: 1959
520 Revere Dr
Residential
623 Whitman Dr
Residential
100 Georgetown Rd
Residential
818 Marlborough St
Residential
817 Marlborough St
Residential