Skip to content

449 Delsea DrSewell, NJ 08080

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 21, 1997

Property Information

Block45
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page5

Assessment

Land Value:$14,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$536+2.8%
2024$521+4.7%
2023$498+1.5%
2022$490-20.9%
Property History

No events match the selected filters.