Property Sale
Sale
$130,000
From:
To:
Sq Ft1,146DeedBook 5707, Page 317Recorded8/9/2017
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,975 | +2.9% |
| 2024 | $4,835 | +4.7% |
| 2023 | $4,617 | +1.5% |
| 2022 | $4,547 | -5.3% |
From:
To:
Year Built: 1988
203 Pratt Ct
Residential
425 Pepper Mill Ct
Residential
439 Pepper Mill Ct
Residential
209 Pratt Ct
Residential
415 Pepper Mill Ct
Residential