Property Sale
Sale
$131,000
From:
To:
Sq Ft1,583DeedBook 5659, Page 51Recorded5/25/2017
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,862 | +3.7% |
| 2024 | $8,547 | +3.2% |
| 2023 | $8,285 | +14.8% |
| 2022 | $7,214 | +3.5% |
From:
To:
Year Built: 1920
27 N Warner St
Residential
32 N Girard St
Residential
612 Delaware St
Residential
216 S Davis St
Residential
409 W Centre St
Residential