Skip to content

35 N Broad StWoodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Nov 12, 2012

Property Information

Block83
Lot15
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map PageM19

Building Details

Building Class---
Description1SB
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.32

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$184,500
50%
Improvement Value:$181,900
50%
Total Assessment$366,400

Sale
$15,000
DeedBook 240, Page 323