Property Sale
Sale
$163,500
DeedBook 5609, Page 242
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,194 | +4.2% |
| 2024 | $9,782 | +2.7% |
| 2023 | $9,523 | +1.8% |
| 2022 | $9,356 | -10.8% |
Year Built: 1920
434 Avenue E
Residential
46 E 37th St
Residential
38 W 41st St
Residential
33 W 47th St
Residential
43-45 E 32nd St
Residential