Property Sale
Sale
$425,000
From:
To:
Sq Ft1,506DeedBook 8756, Page 681Recorded10/12/2010
From:
To:
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,437 | +4.2% |
| 2024 | $11,934 | +2.7% |
| 2023 | $11,618 | +1.8% |
| 2022 | $11,414 | -9.4% |
From:
To:
Year Built: 1994
24 E 37th St
Residential
46 W 37th St
Residential
36 E 40th St
Residential
129 Avenue F
Residential
16 W 29th St
Residential