Skip to content

733-739 Avenue CBayonne, NJ 07002

Built 1922
Other School

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 16, 1999

Property Information

Block144
Lot24
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings2
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.37

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$348,100
25%
Improvement Value:$1,023,700
75%
Total Assessment$1,371,800

Built

Year Built: 1922