Property Sale
Sale
$247,500
From:
To:
Sq Ft1,260DeedBook 8789, Page 350Recorded4/29/2011
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,560 | +4.2% |
| 2024 | $9,173 | +2.7% |
| 2023 | $8,930 | -12.4% |
| 2022 | $10,200 | +21.2% |
From:
To:
Year Built: 1957
15 Parkview Terr
Residential
170 W 26th St
Residential
611 Avenue A
Residential
22 Parkview Terr
Residential
627 Avenue A
Residential