Property Sale
Sale
$300,000
From:
To:
Sq Ft1,260DeedBook 9179, Page 985Recorded2/14/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,869 | +4.2% |
| 2024 | $8,510 | +2.7% |
| 2023 | $8,285 | +1.8% |
| 2022 | $8,139 | +4.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
13 Parkview Terr
Residential
163 W 27th St
Residential
177 W 27th St
Residential
159 W 27th St
Residential
25 Parkview Terr
Residential