Skip to content

550 Avenue ABayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block193
Lot1

Assessment

Land Value:$780,000
2%
Improvement Value:$30,723,300
98%
Total Assessment$31,503,300

Tax History

YearProperty taxesChange
1990$4,840
Property History

Property Sale

Sale
$0