Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,430 | +4.2% |
| 2024 | $13,847 | +2.7% |
| 2023 | $13,481 | +1.8% |
| 2022 | $13,243 | -4.1% |
Year Built: 1975
22 E 23rd St
Residential
25 E 23rd St
Residential
285 Avenue E
Residential
289 Avenue E
Residential
18 Library Ct
Residential