Skip to content

518-524 Jf Kennedy Blvd(Unit T01)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
May 17, 2024

Property Information

Block219
Lot45
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$222,900
100%
Total Assessment$222,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,232+4.2%
2024$5,980+2.7%
2023$5,822+1.8%
2022$5,720+32.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0