Property Sale
Sale
$83,000
DeedBook 5190, Page 265
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,080 | +4.2% |
| 2024 | $7,754 | +2.7% |
| 2023 | $7,549 | +1.8% |
| 2022 | $7,416 | -2.1% |
Year Built: 1920
91 W 26th St
Residential
50 Evergreen St
Residential
12 W 36th St
Residential
115 Prospect Ave
Residential
17 W 19th St
Residential